aktiv@aktivtours.com.pl +48 58 344 38 80

Peru

  • Zapytanie
Day 01

Lima

Witamy w Peru. Przylot na międzynarodowe lotnisko Lima. Powitanie przez lokalnego przedstawiciela i transfer do hotelu.

Day 02

Lima

Tuż po śniadaniu zwiedzanie kolonialnej części miasta i głównych zabytków historycznych. Do głównej części miasta należą: Plaza San Martin, Plaza Mayor, Government Palace. Następnie zwiedzimy Kościół Domingo. Powrót do hotelu i po południu czas relaksu.

Day 03

Lima – Paracas

Śniadanie w hotelu. Transfer lokalnym autobusem do Paracas. Przyjazd do wybranego hotelu i przez resztę dnia odpoczynek.

Day 04

Paracas – Nazca

Po śniadaniu transfer na molo i rejs statkiem wokół wyspy znanej jako „Małe Galapagos”. Podczas rejsu będzie można dostrzec geoglif „Candelabro”. Następnie transfer lokalnym busem do Nazca. Zakwaterowanie w hotelu.

Day 05

Nazca – Lima

Wczesnym rankiem śniadanie w hotelu i potem przelot do Nazca Lines. Podczas lotu będziemy mieli okazję podziwiać serie geoglifów na pustyni Nazca. Istnieje wiele form wzorów, jak np. Małpa, Ręka, Żagiel, Pies i inne. Po południu transfer lokalnym busem do Limy.

Day 06

Lima – Cusco

Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do Cusco. Po przyjeździe check-in w hotelu. Po zaklimatyzowaniu się wycieczka po Cusco. W planie zwiedzanie : Katedry,Koricancha ( świątynia Słońca) i pobliskich ruin takich budynków jak: Qenqo ( miejsce rytuałów i ceremoni, gdzie składane były ofiary), Puca Pucara, Tambomachay i Sacsayhuaman Fortress. Powrót do hotelu. Nocleg.

Day 07

Cusco – Sacred Valley

Śniadanie w hotelu. Przejazd busem do Awanacancha, miejsca gdzie możemy podziwiać piękno Peruwiajskich Andów. Zobaczymy także słyny Indianski rynek Pisac, gdzie można się targować z lokalnymi sprzedawcami. Lunch w typowej peruwiańskiej restauracji. Dalej kontynuujemy naszą podróż do fortecy Ollantaytambo. Po wycieczce powrót do hotelu. Nocleg.

Day 08

Sacred Valley – Machu Picchu

Wczesnym rankiem, tuż po śniadaniu transfer do stacji kolejowej Ollanta i przejazd koleją do Machu Picchu. Zwiedzanie bastionu Machu Picchu. Zwiedzanie obejmuje także bardzo znany Intuhuatana (zegar słoneczny), Watchtower, Pałac Inka i Three Windows. Resztę dnia do własnej dyspozycji. Powrót busem do hotelu.

Day 09

Machu Picchu- Cusco

Śniadanie w hotelu. Rano czas dla siebie. Po południu powrót koleją do Ollanta. Trasnfer do Cusco.

Day 10

Cusco

Śniadanie w hotelu. Cały dzień do wykorzystania na własną rekę.

Day 11

Cusco – Lima

Śniadanie w hotelu. Transfer na lotnisku i przelot do Limy. Później przelot do wybranego miasta.

Więcej informacji: na zapytanie. 

Skontaktuj się z nami

SZCZEGÓŁY WYCIECZKI


Informacje kontaktowe

Zapytaj o ofertę

Szczegóły wycieczki


Informacje kontaktowe