aktiv@aktivtours.com.pl +48 58 344 38 80

9 dni na Mjanma

  • Zapytanie
Dzień 1

Lotnisko Denpasar

Kwiat powitalny na lotnisku, transport do Hotelu. Checkin i nocleg w hotelu Nusa Dua Beach.

Dzień 2

South Area- Lovina

Rano przejazd do świątyni Uluwatu ( zbudowany na klifie), następnie zwiedzanie świątyni Mengwi. Lunch serwowany w lokalnej restaruacji. Dalej podróż kontynuowana jest do wioski Munduk. Krótka wędrowka przez las tropikalny doprowadzi nas do wodospadu Munduk. W końcu dojdziemy do  świętego  gorącego źródła Air Panas w Banjar, w środku dżungli w pięknym tropikalnym ogrodzie. Miejscowi przychodzą tutaj, aby rozkoszować się kąpielą w ciepłej i siarkowej wodzie. Podróż kończy się w czarnych, piaszczystych plażach Lovina. Nocleg w hotelu Puri Bagus Lovina.

Dzień 3

Lovina- Candidasa

Śniadanie w hotelu. Zaczynamy naszą podróż od wizty na lokalnym ryneczku w Buleleng. Dalej kierujemy się do wiosek Sangsit i Kubutambahan, aby zwiedzić świątynie Pura Beji, poswięconą bogini Dew Sri, która chroni pola ryżowe i świątynię Pura Meduwe Karang, poświęconą Ibu Pertiwi, która chroni suche pola. Następnie udajemy się do Kintamani, żeby podziwiać panoramę na kraterze Góry Mount Batur. Lunch w lokalnej restauracji. Po południu zwiedzanie powszechnie znanego kompleksu świątyń Besakih, najważniejszej i największej świątyni na Bali. Ostatnim przystankiem będzie Putung, najbardziej spektakularny widok na wyspę. Nocleg w Hotelu Rama Candidasa.

Dzień 4

Candidasa- Ubud

Śniadanie w hotelu. Pierwszym przystankiem będzie Goa Lawah, naturalna jaskinia zamieszkująca przez tysiące nietoperzy. Potem przejeżdżamy przez wieś Balinese: Sidemaen i Tebola, aby zobaczyć majestatyczne widoki najbardziej spektakularnych pól ryżowych na Bali i przez wieś Rendang, aby podziwiać piękną scenerię terenu. Lunch w lokalnej restauracji. Po obiedzie przejazd do Pura Kehan, pięknej światyni położonej na zalesionym wzgórzu. Ostatnim punktem zwiedzania jest Pura Tirta Empul. Nocleg w Ubud Hotel The bulakan Boutique Resort.

Dzień 5

Ubud- Tanah Lot

Śniadanie w hotelu. Przejazd do Batubulan, aby zobaczyć najbardziej popularny taniec Barong. Wylot do wsi Batubulan oglądać słynne Barong taniec. Po tańcu, trasa będzie przebiegac wzdłuż wiosek trzech głównych artystów Bali: miejscowości Celuk słynącej ze złota i srebra kowali; wieś Mas, gdzie mieszkańcy słyną z rzeźbiarstwa, wreszcie wioska Ubud dobrze znana z galerii sztuki. Odwiedzimy elegancką galerię olejnych obraz w niepowtarzalnym stylu. Następnie udamy się do świętej Monkey Forest Ubud. Lunch w lokalnej restauracji. Po południu podróż prowadzi dalej do Świątyni Królewskiego w Mengwi, słynnego Taman Ayun, położonym w soczysty i relaksującym ogrodzie. Dzień zakończymy w Tanah Lot, by podziwiać zachód słońca. Tanah Lot Świątynia zbudowana jest na skale góry na morzu i jest dedykowana Bogini Mórz. Nocleg jes w  Pan Pacific Hotel Nirwana Bali Resort.

Dzień 6

Program dowolny

Nocleg w Nusa Dua Beach Hotel

Dzień 7

Program dowolny

Nocleg w Nusa Dua Beach Hotel

Dzień 8

Program dowolny

Nocleg w Nusa Dua Beach Hotel

Dzień 9

Program dowolny

Nocleg w Nusa Dua Beach Hotel

Dzień 10

Powrót

Trasnfer z hotelu Nusa Dua Beach Hotel na lotnisko.

Więcej informacji- na zapytanie

Skontaktuj się z nami

SZCZEGÓŁY WYCIECZKI


Informacje kontaktowe

Zapytaj o ofertę

Szczegóły wycieczki


Informacje kontaktowe