aktiv@aktivtours.com.pl +48 58 344 38 80

4 dni w Dubaju

  • Zapytanie
Dzień 1

Po przylocie powitanie przez naszego przedstawiciela. Transfer do wybranego hotelu. Check-in. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 2

Po śniadaniu czas wolny. Można skorzystać ze Spa. O godzinie 13.00 zaplanowany jest lunch w rodzinym dommu Sheikh Mohammed Centre for Cultural Understanding. Następnie zaplanowana jest krótka przejązdżka po mieście. Zwiedzmy m.in. Muzeum w Dubaju, Gold Souq & Spice Souq. Zatrzymujemy się nad brzegiem rzeczki. Jest to czas na robienie zdjęć. Następnie udajemy się do Stacji Abra ( prom), żeby przepłynąc przez rzeczkę. Kolejnym punktem zwiedzania jest Fort Al Fahihi, 150 letni Fort, w którym mieście się Muzeum. Zbudowany w 1787 służył jako obronna, odremontowy w 1971 do celów muzealnych. Wśród galerii znajdujących się wśrodku, możemy podziwiać fotografie meczetów, tradycyjnych arabskich mieszkań czy pustyń.

Aby wycieczka była kompletna udajemy się na obiad do Dhow Cruise. (ocpjonalnie).

Po obiedzie powrót do hotelu i czas na odpoczynek.

Dzień 3

Śniadanie w hotelu. Późnym popołudniem udamy się na wycieczkę „Desert Safari”. Nie ominie nas jazda po piaszczystych wydmach, z których widac piękny zachód słońca. Po zachodzie udamy się do Beduinów, gdzie zostaniemy powitani w tradycjonalnym stylu arabskim wraz z arabską kawą. Wieczorem wsłuchamy się w rytm lokalnej muzyki i zobaczymy występy tancerzy. Na gości czeka wiele atrakcji tego wieczoru. Open bar dla każdego, kobiety mogą pomalować się za pomocą henny, a mężczyźni w tym czasię mogą zapalić shishę. Kolacja w formie grilla. Powrót squadami do hotelu. Nocleg.

Dzień 4

Czas wolny.

Więcej informacji: na zapytanie.  

Skontaktuj się z nami

SZCZEGÓŁY WYCIECZKI


Informacje kontaktowe

Zapytaj o ofertę

Szczegóły wycieczki


Informacje kontaktowe