aktiv@aktivtours.com.pl +48 58 344 38 80

3 dni w Dubaju

  • Zapytanie

Idealne rozwiązanie dla każdego. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jedno z najbardziej rewolucyjnie rozwijających się miast na świecie. Dubaj oferuje nieograniczony dostęp do sfery rozrywki.

Dzień 1 Przyjazd do Dubaju

Tuż po lądowaniu nasz przedstawiciel zaprowadzi Państwa do autokaru, którym pojedziemy do wybranego hotelu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 2

Rano po śniadaniu zaplanowana jest póldniowa wycieczka po mieście. Wycieczka zaczyna sie przejazdem wzdłuż Sheikh Zayed Road, kompleks wieżowców, nazywanym również  ” Małym Manhattanem”. Mijamy m.in. Emirates Towers i Dubai World Trade Centre. Następnie jedziemy wzdłuż drogi Zabeel, mijając Pałac Sheikh Mohammad, jak i również Pałac Rashid-  dom królewskiej rodziny. Będziemy również mogli podziwiać meczet Jumeirah, jeden z największych i najpiękniejszych meczetów w Dubaju. Jest przykładem nowoczesnej islamskiej architektury i jest czynny również w nocy. Po przejeździe przez Nowy Dubaj, kolejnym przystankiem jest Stary Dubaj. To tutaj mamy niepowtarzalną szansę, aby zrobić zakupy w największym centrum handlowym jakim jest Spice Souk. Mamy okazje kupić tutaj m.in. przyprawy z całego świata, jedwab i perfumy. W tym miejscu złoto odgrywa poważną rolę w sferze biznesowej. Złoty rynek zapiera dech w piersiach.  Dubaj uzyskał nawet przydomek” Miasto złota”. „Złoty” Rynek oferuje  mi.n. kolczyki, pierścionki, naszyjniki, bransoletki. Następnie przepływamy przez rzeczkę za pomocą łódek zwanymi ABRA, aby dopłynąć do Souk- arabskie słowo dla miejsca, gdzie jest wymiana i kupno różnych towarów. Póżniej zwiedzamy Fort Al Fahidi, gdzie znajduje się Muzeum. Zbudowane w 1787, a po renowacji w 1971 zostało przekształcone na muzeum. Galerie przedstawiają zdjęcia meczetów, arabskich domów, pustyń i morskiego życia. Powrót do hotelu i czas na odpoczynek.

Dzień 3

Rano po śniadaniu transfer na lotnisko i powrót do domu.

Więcej informacji: na zapytanie. 

Skontaktuj się z nami

SZCZEGÓŁY WYCIECZKI


Informacje kontaktowe

Zapytaj o ofertę

Szczegóły wycieczki


Informacje kontaktowe