aktiv@aktivtours.com.pl +48 58 344 38 80

Pałac Hanza Wellness & SPA****

Dane adresowe:

Rulewo 13, 86-160 Warlubie

Hotel Hanza Pałac Wellness&SPA**** położony jest u wrót Borów Tucholskich. Znajduje się przy węźle Autostrady A1 (zjazd w Warlubiu),  w odległości zaledwie około 40 minut drogi od Gdańska i godziny od Torunia i Bydgoszczy.

Hotel otacza piękny, dwustuletni park, który jest idealnym miejscem na romantyczne spacery, poranny jogging. Takie położenie sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno dla osób szukających wypoczynku, jak i gości biznesowych, a także rodzin z dziećmi i zakochanych.

Pałac posiada 53 pokoje. Te znajdujące się w zabytkowej części hotelu stanowią eklektyczne połączenie klasycznego pałacowego stylu z nowoczesnym designem, podczas gdy pokoje w jego nowej części to kwintesencja dyskretnej hotelowej elegancji. Ich cechą wspólną są natomiast rozwiązania i wyposażenie gwarantujące, że każdy z Gości będzie miał szansę na niezapomniane chwile relaksu.

Hanza Pałac to nie tylko wymarzone miejsce do relaksu i zabawy, ale także obiekt doskonale przygotowany do organizacji różnego rodzaju wydarzeń biznesowych: konferencji, zjazdów, szkoleń, seminariów, imprez okolicznościowych itp. Nad sprawnym przebiegiem wszystkich tego rodzaju eventów w naszym hotelu czuwa koordynator, który indywidualnie opiekuje się każdym klientem biznesowym i wraz z obsługą hotelu dba o najdrobniejsze detale.

Kompleks SPA w Hotelu Hanza Pałac cechuje wyjątkowy charakter. W przepięknie urządzonych wnętrzach można korzystać z uroków strefy basenowej i jacuzzi, rozkoszując się widokiem na park.Dla miłośników hartowania oraz oczyszczania organizmu hotel oferuje strefę saun, składającą się z sauny suchej o wysokiej temperaturze grzania, sauny suchej aromatyzowanej z regulacją wilgotności powietrza, oraz łaźni parowej, po których prysznic wrażeń oraz ceber z zimną wodą będą dodatkową atrakcją. Obie te strefy wraz z sześcioma gabinetami zabiegowymi SPA oraz pokojem relaksu i specjalnie skomponowanym wachlarzem zabiegów tworzą niesamowite miejsce do wypoczynku dla wszystkich ceniących sobie spokój.

Menu restauracji Pałacu stanowi połączenie klasycznych dań kuchni europejskiej i polskiej z potrawami charakterystycznymi dla tradycji kulinarnej regionu, które szef kuchni i jego doświadczony zespół z mistrzowską precyzją łączą w pieszczącą zmysły, kunsztowną kompozycję smaków. Bazą wszystkich dań są świeże produkty najwyższej jakości, w miarę możliwości pochodzące od lokalnych producentów, z okolicznych gospodarstw wiejskich i własnego, przypałacowego ogrodu.

Specjalnością restauracji są dziczyzna, ryby, grzyby i owoce leśne pochodzące z ekologicznie czystych lasów i jezior Borów Tucholskich, które w rękach naszych kucharzy zamieniają się w dania tak wyrafinowane, że z łatwością spełniają oczekiwania najbardziej nawet wymagających koneserów.

W hotelu znajduje się kawiarnia, w której można zasmakować wyrobów skomponowanych przez pałacowego cukiernika, a w weekendy zrelaksować się można w barze- piwniczce przy ulubionym drinku i grze w bilard.

Na miłośników mocnych wrażeń w dwustuletnim, przypałacowym parku krajobrazowym od wczesnej wiosny do późnej jesieni czeka największy w Polsce park linowy. Jego trasy o różnym stopniu trudności wytyczone zostały pomiędzy najwyższymi drzewami, ponad parkowymi wzniesieniami i stawami.

Dorosłym potężny zastrzyk adrenaliny gwarantuje pokonywanie tras z przeszkodami, w tym jednej dla dwuosobowych zespołów, szalone zjazdy kolejką tyrolską, skoki pionowe i wahadłowe oraz wspinaczka po drzewie wspinaczkowym. Dla dzieci z kolei wielką przygodą będzie zabawa w miniparku linowym oraz skoki na trampolinie i eurobungee.

Skontaktuj się z nami

SZCZEGÓŁY WYCIECZKI


Informacje kontaktowe

Zapytaj o ofertę

Szczegóły wycieczki


Informacje kontaktowe