aktiv@aktivtours.com.pl +48 58 344 38 80

Hotel Gołębiewski

Dane adresowe:

ul. Mrągowska 34, 11-730 Mikołajki

Hotel położony jest tuż nad brzegiem jeziora Tałty. Dzięki obecności nowoczesnego zaplecza konferencyjnego to również wyjątkowe miejsce by profesjonalnie przeprowadzić szkolenie, konferencję, naradę, imprezę o charakterze integracyjnym jak i sympozjum naukowe. Hotel Gołębiewski oferuje 652 komfortowe pokoje, wyposażone w łazienki z prysznicem, TV SAT oraz telefon.

Park wodny obejmuje kryty oraz odkryty basen. Goście mogą skorzystać z bogatego wyboru zabiegów spa i odnowy biologicznej, a także z sauny i wanny z hydromasażem. Ponadto hotel dysponuje własną przystanią ze sprzętem do uprawiania sportów wodnych.

Na terenie obiektu znajduje się klub jeździecki Stajnia. Organizowane są tu również lekcje gry w golfa. Hotel udostępnia Gościom kręgielnię, lodowisko, stoły bilardowe i automaty do gry.

Na miejscu położone są 2 restauracje. Restauracja Zielona serwuje dania kuchni polskiej i europejskiej do wyboru z karty, a restauracja Czerwona zaprasza na posiłki w formie bufetu. Każdego dnia w restauracji Czerwonej można także spróbować specjałów z innego kraju.

Skontaktuj się z nami

SZCZEGÓŁY WYCIECZKI


Informacje kontaktowe

Zapytaj o ofertę

Szczegóły wycieczki


Informacje kontaktowe