aktiv@aktivtours.com.pl +48 58 344 38 80

Bursztynowe Wybrzeże: Kołobrzeg

  • Zapytanie

Do dnia dzisiejszego bursztyn jest wydobywany w kopalniach odkrywkowych i przekształcany w przepiękną biżuterię oraz dzieła sztuki, które można zakupić w licznych sklepach i galeriach. Ale wzdłuż bursztynowego, „złotego” wybrzeża Morza Bałtyckiego znajdą Państwo kąpieliska o światowej sławie, oferujące lecznicze solanki oraz szereg rozrywek.

Rano poczują Państwo delikatną bryzę o słodkawo-żywicznym zapachu lasów sosnowych, usłyszą plusk fal i krzyki mew. Powoli dołączą do tego głosy innych ludzi. Plaża będzie budzić się do życia.

W trakcie upalnego dnia znajdą Państwo ochłodę podczas kąpieli w morzu i relaks w trakcie spaceru wzdłuż morza.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

1. dzień

Kołobrzeg

Przybycie do Kołobrzegu po południu. Zakwaterowanie. Po kolacji spacer słynną nadmorską promenadą.

2. dzień

Kołobrzeg

Po śniadaniu piesze zwiedzanie miasta. Kurort składa się z kilku części: kuracyjnej, portowej, rybackiej oraz ze śródmieścia. Podczas zwiedzania zobaczą Państwo m.in. Bazylikę Wniebowzięcia NMP z XIV w. z płytami nagrobnymi rodzin Damnitz i Schiffen, dawne umocnienia twierdzy kołobrzeskiej z XVII w. z Basztą Prochową, uliczkę Dubois oraz wiele odbudowanych kamienic mieszczańskich zapraszających dzisiejszych przybyszy do swoich sklepów z upominkami i galeriami. Wieczorem proponujemy relaksujący spacer wzdłuż plaży. W sezonie letnim istnieje możliwość rejsu statkiem (za dopłatą). Kolacja i nocleg w hotelu.

3. dzień

Kołobrzeg – Łeba – Słupsk – Koszalin – Kołobrzeg

Dzisiejszy dzień przeznaczony jest na wycieczkę do Słowińskiego Parku Narodowego, który znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Największą atrakcją tego parku są ruchome wydmy. Dojadą Państwo do nich wózkami elektrycznymi. Powrót do Kołobrzegu nastąpi przez Słupsk, gdzie podziwiać można zamek książąt pomorskich i Koszalin z przepiękną katedrą. Kolacja i nocleg w hotelu.

4. dzień

Kołobrzeg – Szczecin – wyspa Wolin – Kołobrzeg

Po śniadaniu wyjazd do Szczecina. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Na uwagę zasługują m.in. odbudowana ze zniszczeń wojennych Katedra św. Jakuba, ratusz staromiejski, Wały Chrobrego i Zamek Książąt Pomorskich. Następnie opuszczamy miasto i udajemy się w kierunku wysp Wolin i Uznam. W programie zwiedzania znajdują się uzdrowiska Świnoujście i Międzyzdroje. Po południu powrót do Kołobrzegu. Uroczysta kolacja pożegnalna z lampką wina oraz wieczorek taneczny z muzyką na żywo w hotelu.

5. dzień

Kołobrzeg

Podróż powrotna.


Świadczenia:

  • 4 x nocleg w hotelu czterogwiazdkowym
  • 4 x śniadanie bufetowe w hotelu
  • 3 x trzydaniowa ciepła obiadokolacja serwowana w hotelu
  • 1 x uroczysta kolacja pożegnalna z lampką wina i muzyką na żywo
  • półdniowe zwiedzanie Kołobrzegu bez wstępów
  • wstęp i zwiedzanie Słowińskiego Parku Narodowego łącznie z dojazdem wózkami elektrycznymi
  • wycieczka do Szczecina i na wyspę Wolin wraz z opieką pilota, bez wstępów
  • co 21-sza osoba w dbl BB gratis
  • minimalna liczba uczestników: 20 osób

Skontaktuj się z nami

SZCZEGÓŁY WYCIECZKI


Informacje kontaktowe

Zapytaj o ofertę

Szczegóły wycieczki


Informacje kontaktowe