Kontakt

AKTIV Tours Reisen Sp. z o.o.

80-286 Gdańsk, ul. Jaśkowa Dolina 114
+ 48 (58) 3443880
+ 48 (58) 3443879
+ 48 (58) 3440670
+ 48 (58) 3450515
fax.+ 48 (58) 5201913


www.aktivtours.com.pl

NIP:957-04-71-847
Regon: 191155740

Nr KRS 0000225341 Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy: 200.000 PLN

 

Call me! Anna Jasiczek

Prokurent

(+48 58) 344 38 79 / w. 11

aktiv@aktivtours.com.pl

Call me!Michał Jasiczek

Prezes

(+48 58) 344 38 79 / w. 11

michal@aktivtours.com.pl

Call me!Tomasz Marszałł

Organizacja grup turystycznych, Polowania

(+48 58) 344 38 79 / w. 15

tomasz@aktivtours.com.pl

Call me!Danuta Gryz

Szkolenia, Konferencje, Seminaria

(+48 58) 344 38 79 / w. 12

danuta@aktivtours.com.pl

Call me!Barbara Skawroń

Organizacja grup turystycznych

(+48 58) 344 38 79 / w. 13

barbara@aktivtours.com.pl

Call me!Adam Jasiczek

Organizacja grup turystycznych, polowania

(+48 58) 344 38 79 / w. 14

adam@aktivtours.com.pl

Call me!Krzysztof Kaniewski

Specjalista do spraw hoteli historycznych

(+48 58) 344 38 79

aktiv@aktivtours.com.pl

Call me!Emilia Żebiełowicz

Księgowość

(+48 58) 347 63 06

ksiegowosc@aktivtours.com.pl

Call me!Paulina Jasiczek

Księgowość

(+48 58) 347 63 06

paulina@aktivtours.com.pl

Call me!Zenon Gburczyk

Pilot wycieczek

(+48 58) 343 38 79

aktiv@aktivtours.com.pl

Call me!Marzena Reszka

Organizacja grup turystycznych

(+48 58) 344 38 79 / w. 17

marzena@aktivtours.com.pl

Call me!Barbara Maria Afeltowicz

Organizacja grup turystycznych

(+48 58) 344 38 79 / w. 16

maria@aktivtours.com.pl

Call me!Joanna Derwis

Organizacja grup turystycznych

(+48 58) 344 38 79 / w. 14

joanna@aktivtours.com.pl

Call me!Aleksandra Sidorowicz​

Organizacja grup turystycznych

(+48 58) 344 38 79 / w. 16

aleksandra@aktivtours.com.pl

Call me!Maria Sawicka – Aleksandrowicz

Księgowość

(+48 58) 347 63 06

maryia@aktivtours.com.pl

Call me!Ruth Meerkamp​

Konsultant ​

(+48 58) 344 38 79

ruth.meerkamp@t-online.de